اطلاعیه

      در پی انعقاد قرارداد فیمابین صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت بیمه ملت، در خصوص طرح کارت اعتباری ویژه بازنشستگان صندوق فولاد، سامانه ثبت نام بازنشستگان متقاضی این کارت اعتباری را، راه اندازی نمود.
      به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دارندگان کارت اعتباری می توانند از فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه ملت نسبت به خرید اقساطی کلیه لوازم خانگی، موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر، فرش، مبلمان، خدمات رفاهی(ورزشی، تفریحی و رستورانها)، مسافرتی و گردشگری، بیمه نامه های خودرو(ثالث و بدنه)، آتشسوزی منازل مسکونی، لوازم جانبی خودرو، مواد غذایی و ارزاق عمومی و … اقدام نمایند.
به همین منظور بازنشستگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده آدرس فروشگاههای طرف قرارداد بیمه ملت به وبسایت “کارت اعتباری بیمه ملت” به نشانی: http://mellatcreditcard.com مراجعه نمایند.
      شایان ذکر است پس از انجام خرید، اقساط بصورت خودکار از محل حقوق بازنشستگان کسرخواهد شد و به محض پرداخت اقساط به میزان قسط پرداختی، اعتبار کارت مجدداً شارژ و قابل استفاده خواهد بود.
      لذا آن دسته از بازنشستگان محترمی که متقاضی استفاده از کارت اعتباری می باشند می توانند از طریق سایت صندوق بازنشستگی فولاد (http://www.irspf.ir) به سامانه کارت اعتباری مراجعه و فرم مورد اشاره را تکمیل نمایند. ضمناً کارت اعتباری صادر شده به آدرس ثبت شده متقاضی در فرم ارسال خواهد شد و نیاز به مراجعه به دفاتر امور و کانونها نمی باشد و فعالسازی کارت اعتباری نیز با شماره موبایل ثبت شده توسط متقاضی در سامانه امکانپذیر خواهد بود.

نکات قابل توجه:
1. بازنشستگان محترم می بایست در زمان ورود کد کشوری توجه داشته باشند که دو صفر آخر کد کشوری خود را نیز وارد نمایند و مستمری بگیران محترم نیز می بایست در زمان ثبت کد کشوری خود "01" آخر کد کشوری را درج نمایند.
2.بازنشستگان محترم می توانند از کارت اعتباری صادر شده صرفا در فروشگاههای طرف قرارداد شرکت بیمه ملت استفاده نمایند و امکان دریافت وجه نقد میسر نمی باشد.

 

ورود به سامانه کارت اعتباری
کد کشوری :
کد ملی :
جمع دو عدد را وارد نمایید :
لطفا صرفا از مرورگر Chrome استفاده کنید